Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w tym łóżek i wózków inwalidzkich

 

Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Można wyposażyć się w specjalne łóżka, pozwalające osobie korzystającej na dużą samodzielność.

 

W ośrodku Magnolia znajdą Państwo profesjonalne wsparcie doświadczonych specjalistów, mających lata praktyki w opiece nad seniorami. Osoby, wybierające naszą pomoc, wybierają domową atmosferę, przytulne wnętrza i przede wszystkim ciepły klimat, tworzony przez naszą kadrę.

Warmińskie Domy Opieki

Magnolia

Aktywność seniora - dlaczego jest tak ważna?

Większość osób doskonale zdaje sobie sprawę, jak zbawienny wpływ na zdrowie oraz na samopoczucie psychiczne ma aktywność fizyczna. Z tego powodu, bez względu na wiek, wszyscy staramy się uwzględnić ćwiczenia w swoim planie dnia lub tygodnia. W przypadku seniorów jest to szczególnie ważne. Mowa bowiem wtedy nie tylko o lepszym nastroju, ale o walce z takimi schorzeniami, jak cukrzyca, osteoporoza, nadciśnienie tętnicze lub kontrola masy ciała. Często dobrze dobrana rehabilitacja spełnia funkcję prewencyjną, to znaczy obniża ryzyko niepełnosprawności, która może dotyczyć seniorów.

 

Aby starsza osoba mogła cieszyć się lepszym zdrowiem i czerpała rzeczywiste korzyści z wysiłku fizycznego, taka aktywność fizyczna musi być dobrze dobrana do kondycji danego seniora. Z pomocą przychodzą tutaj specjaliści, mający doskonałe doświadczenie w leczeniu chorób geriatrycznych oraz rehabilitanci, potrafiący ograniczyć efekty tych przypadłości. W niektórych przypadkach niezastąpione stają się odpowiednie przyrządy. Ośrodek Magnolia działa  jako wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i codziennie wspiera osoby, które potrzebują skorzystać z profesjonalnego wyposażenia.

Łóżka rehabilitacyjne i wózki inwalidzkie - wyposażenie, które ułatwia codzienne czynności

Dbanie o zdrowie seniora to nie tylko ćwiczenia z profesjonalnymi sprzętami. Czasem wyzwaniem staje się przemieszczanie lub zadbanie o odpowiednie miejsce do wypoczynku, snu. Wtedy należy zadbać o sprzęt, który ułatwia funkcjonowanie seniorowi i oraz ułatwia zabiegi pielęgnacyjne, wykonywane przez specjalistów i opiekunów, zajmujących się starszą osobą. Łóżka rehabilitacyjne i wózki inwalidzkie, dostępne w naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, są wyposażeniem, które sprawi, że codzienność seniora będzie pod tym kątem bardziej komfortowa.

 

Nasze wyposażenie jest przetestowane, spełnia standardy bezpieczeństwa i jest gotowe do użytku. Zależy nam na tym, żeby osoby, które decydują się skorzystać z wypożyczenia łóżek, wózków i innych sprzętów, mogli cieszyć się solidną konstrukcją produktu, niezawodnością oraz wygodą podczas użytkowania.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Łaniewie

Jeśli rozważają Państwo wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego, wózka inwalidzkiego lub innego wyposażenia, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. W naszej siedzibie w Łaniewie pokażemy Państwu, jak działa każdy ze sprzętów, dzięki czemu ich samodzielny użytek w warunkach domowych, nie będzie sprawiał problemu. Nasi specjaliści:

  • poinformują, w jaki sposób określana jest cena za wyposażenie sprzętu;
  • wspomogą Państwa w wyborze odpowiedniego wyposażenia;
  • indywidualnie i z życzliwością podejdą do pytań, które mogą mieć Państwo w związku z wypożyczeniem sprzętu rehabilitacyjnego.

 

Przeczytaj także na temat:

Dom Seniora

Warmińskie Domy Opieki

 

 

Blog

Magnolia

Łaniewo 27

11-100 Lidzbark Warmiński