Oferujemy całodobową opiekę dla osób starszych i seniorów. Zapraszamy do Domu Seniora Magnolia w Łaniewie.

Całodobowa opieka dla osób starszych i seniora 

 

W ośrodku Magnolia znajdą Państwo profesjonalne wsparcie doświadczonych specjalistów, mających lata praktyki w opiece nad seniorami. Osoby, wybierające naszą pomoc, wybierają domową atmosferę, przytulne wnętrza i przede wszystkim ciepły klimat, tworzony przez naszą kadrę.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty całodobowej opieki. Nasi profesjonaliści zapewnią najwyższy poziom usługi.

 

Oferujemy całodobową opiekę dla osób starszych i seniorów. Zapraszamy do Domu Seniora Magnolia w Łaniewie.
Warmińskie Domy Opieki

Magnolia

Całodobowa opieka dla osób starszych - komfortowe poruszanie się po ośrodku

Zdajemy sobie sprawę, że do naszego ośrodka trafiają osoby z różnymi dolegliwościami, często również z mocno ograniczoną sprawnością ruchową. Zależy na tym, żeby seniorzy, którzy u nas mieszkają, mogli czuć się tak swobodnie, jak to tylko możliwe. Z tego powodu przestrzeń pozbawiona jest barier architektonicznych. Trudności, polegające na braku windy, braku podjazdów itp. często sprawiają, że w codziennym życiu seniorzy czują się bezradni, zagubieni i zniechęceni. Nie wyobrażamy sobie, żeby z takimi problemami miały mierzyć się osoby starsze, które u nas przebywają. Każdy element wyposażenia, znajdującego się w ośrodku Magnolia, został przez nas wybrany z myślą o seniorach.

Stawiamy na życzliwe, serdeczne podejście do każdej osoby, która nas odwiedza

Nie ma znaczenia, czy korzystają Państwo z całodobowej opieki dla osoby starszej, czy z opieki krótkoterminowej dla seniora - każda osoba przebywająca w naszym ośrodku będzie mogła odczuć entuzjazm i przyjazne nastawienie naszych pracowników.

 

Kwalifikacje są bardzo ważne, bo pozwalają zadbać o potrzeby zdrowotne starszej osoby. To jednak za mało, aby stać się członkiem naszej kadry. Potrzebna jest też ogromna empatia, otwartość i zaangażowanie. Z uwagą dobieramy ludzi do współpracy, bo wierzymy, że to oni w dużej mierze odpowiadają za klimat tego miejsca i w rezultacie za codzienny komfort naszych gości. Słuchamy, pytamy i staramy się nie tylko dbać o seniorów, ale być dla nich też osobami, z którymi dobrze im się spędza czas.

Opieka dla seniora - jakimi wnętrzami dysponujemy?

Oprócz przestrzeni sypialnianych, w których nasi goście mogą cieszyć się kameralną atmosferą, dysponujemy też częściami wspólnymi (jadalnia, pokój dzienny). W takich przestrzeniach można poznać innych seniorów, porozmawiać z nimi, zintegrować się oraz wspólnie brać udział w aktywnościach organizowanych przez naszych pracowników. Dla zdrowia fizycznego i psychicznego osób starszych bardzo ważny jest ruch. W naszym ośrodku nie mogło zabraknąć sali rehabilitacyjnej, gdzie pod okiem specjalistów, seniorzy dbają o swoją sprawność. Wszystkie ćwiczenia są dopasowane do kondycji konkretnej osoby i odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

Serdecznie zapraszamy do bliższego sprawdzenia, jak wygląda opieka nad osobami starszymi w naszym wykonaniu. Jeśli chcą Państwo dokładnie poznać cennik lub dowiedzieć się innych informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami drogą mailową, telefoniczną, lub do odwiedzenia naszej siedziby w Łaniewie. Wiemy, że osoby oraz rodziny osób, które nigdy nie korzystały z takiego wsparcia, mogą mieć mnóstwo pytań. Z przyjemnością i bez pośpiechu rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliwości.

Dom Seniora

Warmińskie Domy Opieki

 

 

Blog

Magnolia

Łaniewo 27

11-100 Lidzbark Warmiński